Inloggen
't Sas Winterdubbel Tornooi 2018-2019
 

 
 

Dubbel Dames 10

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
Gewonnen Sets # gewonnen
games
Verschil Sets Verschil Games
1 Wendy Altmann-Karen De Roeck 15 16 30 182 26 92
2 sigrid wouters-Hilde Crauwels 13 16 28 179 19 77
3 Kristel Geens-Ilse Van den Bergh 13 16 27 168 18 66
4 Anneliese Van Houdt-Ariane Van Houdt 12 16 25 166 16 66
5 renild daelemans-Rein Van Loock 11 16 25 179 15 79
6 carine celis-Ils Verschoren 10 16 21 158 9 46
7 Ann Van de Velde-Petra Blomme 10 16 22 159 6 38
8 Christel Wouters-Marleen De Ridder 8 16 21 148 2 9
9 Carin Canters-Annemie Sucaet 8 16 20 151 1 14
10 Lies Mortelmans-Olga Van Broeck 8 16 18 142 1 -7
11 Ellen Vanschelstraete-Ineke Velghe 8 16 18 133 -2 -10
12 inge offeciers-Ruth Bilsen 6 16 14 134 -8 -16
13 Lauranne Godts-Stephanie PIGEOLET 5 16 11 99 -13 -62
14 Liesbeth Bruin-Kris Dillen 4 16 11 120 -14 -36
15 Martine Valgaeren-INGRID SERVAES 2 16 5 78 -23 -95
16 Katleen Van den Eynde-Stip Stipanovics 2 16 5 69 -24 -113
17 Monique Meuris-Griet van der Velden 1 16 2 42 -29 -148



wedstrijden


Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
2852 carine celis - Ils Verschoren Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 24-11-2018 14:30 Terrein 3 2-6,3-6 
3205 Monique Meuris - Griet van der Velden Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt zo 09-12-2018 13:00 Terrein 4 1-6,1-6 
3541 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 22-12-2018 19:00 Terrein 3 2-6,0-6 
3217 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 09-02-2019 16:00 Terrein 2 7-5,1-6,10-7 
2917 Ann Van de Velde - Petra Blomme Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt zo 10-02-2019 14:30 Terrein 2 6-4,5-7,7-10 
2665 Liesbeth Bruin - Kris Dillen Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 16-02-2019 20:30 Terrein 4 4-6,2-6 
3600 inge offeciers - Ruth Bilsen Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt zo 24-02-2019 14:30 Terrein 4 6-0,6-0 
2676 Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt zo 03-03-2019 14:30 Terrein 3 2-6,2-6 
3230 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 09-03-2019 16:00 Terrein 5 6-7,3-6 
2791 Carin Canters - Annemie Sucaet Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 16-03-2019 14:30 Terrein 1 6-3,6-0 
4057 sigrid wouters - Hilde Crauwels Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 16-03-2019 20:30 Terrein 2 6-3,6-4 
2809 Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 23-03-2019 14:30 Terrein 2 3-6,0-6 
3049 renild daelemans - Rein Van Loock Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt zo 24-03-2019 14:30 Terrein 1 4-6,3-6 
2974 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 30-03-2019 19:00 Terrein 5 1-6,0-6 
2738 Wendy Altmann - Karen De Roeck Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt vr 12-04-2019 20:30 Terrein 1 5-7,0-6 
3359 Christel Wouters - Marleen De Ridder Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 13-04-2019 13:00 Terrein 6 0-6,1-6 



Liesbeth Bruin - Kris Dillen
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3534 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Liesbeth Bruin - Kris Dillen zo 28-10-2018 19:00 Terrein 3 6-7,0-6 
3045 renild daelemans - Rein Van Loock Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 17-11-2018 13:00 Terrein 1 6-0,6-2 
2736 Wendy Altmann - Karen De Roeck Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 24-11-2018 14:30 Terrein 6 6-1,6-0 
3200 Monique Meuris - Griet van der Velden Liesbeth Bruin - Kris Dillen zo 25-11-2018 13:00 Terrein 5 2-6,1-6 
2971 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 01-12-2018 20:30 Terrein 3 6-4,6-3 
2914 Ann Van de Velde - Petra Blomme Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 08-12-2018 17:30 Terrein 5 4-6,6-4,11-9 
3211 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Liesbeth Bruin - Kris Dillen zo 16-12-2018 13:00 Terrein 6 6-1,6-4 
4049 sigrid wouters - Hilde Crauwels Liesbeth Bruin - Kris Dillen zo 30-12-2018 13:00 Terrein 5 6-0,6-1 
3352 Christel Wouters - Marleen De Ridder Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 19-01-2019 20:30 Terrein 5 5-7,6-4,10-5 
3592 inge offeciers - Ruth Bilsen Liesbeth Bruin - Kris Dillen zo 10-02-2019 13:00 Terrein 3 4-6,6-2,9-11 
2665 Liesbeth Bruin - Kris Dillen Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 16-02-2019 20:30 Terrein 4 4-6,2-6 
2849 carine celis - Ils Verschoren Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 02-03-2019 20:30 Terrein 3 6-4,6-4 
2789 Carin Canters - Annemie Sucaet Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 23-03-2019 13:00 Terrein 4 7-5,0-6,10-3 
2675 Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 23-03-2019 14:30 Terrein 4 6-2,6-3 
2806 Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 30-03-2019 19:00 Terrein 2 0-6,0-6 
3223 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 30-03-2019 20:30 Terrein 3 7-6,6-2 



Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3202 Monique Meuris - Griet van der Velden Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 04-11-2018 14:30 Terrein 3 1-6,0-6 
3047 renild daelemans - Rein Van Loock Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 25-11-2018 14:30 Terrein 3 6-0,4-6,8-10 
2790 Carin Canters - Annemie Sucaet Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 02-12-2018 13:00 Terrein 3 6-1,6-4 
2851 carine celis - Ils Verschoren Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 16-12-2018 14:30 Terrein 3 6-2,6-2 
2973 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 13-01-2019 20:30 Terrein 2 6-2,6-3 
2737 Wendy Altmann - Karen De Roeck Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 20-01-2019 19:30 Terrein 3 6-2,6-4 
3537 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 27-01-2019 19:00 Terrein 3 1-6,4-6 
2916 Ann Van de Velde - Petra Blomme Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 03-02-2019 14:30 Terrein 3 6-0,6-2 
3595 inge offeciers - Ruth Bilsen Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 10-02-2019 16:00 Terrein 5 6-3,4-6,10-8 
3355 Christel Wouters - Marleen De Ridder Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 24-02-2019 13:00 Terrein 2 6-2,6-2 
2676 Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt zo 03-03-2019 14:30 Terrein 3 2-6,2-6 
2808 Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 10-03-2019 14:30 Terrein 3 4-6,6-2,0-10 
4052 sigrid wouters - Hilde Crauwels Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 17-03-2019 13:00 Terrein 5 6-3,6-3 
2675 Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 23-03-2019 14:30 Terrein 4 6-2,6-3 
3226 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 24-03-2019 16:00 Terrein 6 6-0,6-0 
3213 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 31-03-2019 16:00 Terrein 4 6-4,6-0 



Wendy Altmann - Karen De Roeck
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3222 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Wendy Altmann - Karen De Roeck za 20-10-2018 13:00 Terrein 2 0-6,3-6 
3591 inge offeciers - Ruth Bilsen Wendy Altmann - Karen De Roeck za 20-10-2018 20:30 Terrein 5 2-6,6-7 
3199 Monique Meuris - Griet van der Velden Wendy Altmann - Karen De Roeck zo 28-10-2018 14:30 Terrein 5 0-6,0-6 
4048 sigrid wouters - Hilde Crauwels Wendy Altmann - Karen De Roeck za 10-11-2018 14:30 Terrein 4 1-6,3-6 
2913 Ann Van de Velde - Petra Blomme Wendy Altmann - Karen De Roeck za 17-11-2018 13:00 Terrein 4 4-6,3-6 
2736 Wendy Altmann - Karen De Roeck Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 24-11-2018 14:30 Terrein 6 6-1,6-0 
3351 Christel Wouters - Marleen De Ridder Wendy Altmann - Karen De Roeck zo 25-11-2018 14:30 Terrein 2 3-6,6-3,8-10 
2848 carine celis - Ils Verschoren Wendy Altmann - Karen De Roeck zo 06-01-2019 20:30 Terrein 3 2-6,4-6 
2970 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck Wendy Altmann - Karen De Roeck za 12-01-2019 13:00 Terrein 5 2-6,5-7 
3044 renild daelemans - Rein Van Loock Wendy Altmann - Karen De Roeck za 19-01-2019 13:00 Terrein 1 6-4,4-6,6-10 
2737 Wendy Altmann - Karen De Roeck Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 20-01-2019 19:30 Terrein 3 6-2,6-4 
3210 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Wendy Altmann - Karen De Roeck za 26-01-2019 13:00 Terrein 6 2-6,3-6 
3533 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Wendy Altmann - Karen De Roeck za 02-02-2019 20:30 Terrein 2 0-6,1-6 
2788 Carin Canters - Annemie Sucaet Wendy Altmann - Karen De Roeck zo 24-02-2019 13:00 Terrein 5 4-6,2-6 
2805 Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics Wendy Altmann - Karen De Roeck za 09-03-2019 13:00 Terrein 2 2-6,2-6 
2738 Wendy Altmann - Karen De Roeck Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt vr 12-04-2019 20:30 Terrein 1 5-7,0-6 



Carin Canters - Annemie Sucaet
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3535 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Carin Canters - Annemie Sucaet zo 21-10-2018 19:00 Terrein 1 3-6,3-6 
2807 Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics Carin Canters - Annemie Sucaet zo 04-11-2018 16:00 Terrein 5 1-6,1-6 
3224 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Carin Canters - Annemie Sucaet za 01-12-2018 14:30 Terrein 3 4-6,6-3,10-5 
2790 Carin Canters - Annemie Sucaet Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 02-12-2018 13:00 Terrein 3 6-1,6-4 
3212 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Carin Canters - Annemie Sucaet za 15-12-2018 13:00 Terrein 4 6-3,6-1 
2972 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck Carin Canters - Annemie Sucaet vr 21-12-2018 17:30 Terrein 2 2-6,2-6 
2915 Ann Van de Velde - Petra Blomme Carin Canters - Annemie Sucaet zo 23-12-2018 16:00 Terrein 6 6-7,6-4,10-1 
3046 renild daelemans - Rein Van Loock Carin Canters - Annemie Sucaet vr 11-01-2019 17:30 Terrein 2 6-3,6-4 
3201 Monique Meuris - Griet van der Velden Carin Canters - Annemie Sucaet zo 13-01-2019 17:30 Terrein 3 2-6,6-4,10-8 
4050 sigrid wouters - Hilde Crauwels Carin Canters - Annemie Sucaet zo 27-01-2019 13:00 Terrein 6 6-0,7-5 
3353 Christel Wouters - Marleen De Ridder Carin Canters - Annemie Sucaet za 09-02-2019 13:00 Terrein 5 7-6,1-6,10-6 
2850 carine celis - Ils Verschoren Carin Canters - Annemie Sucaet za 23-02-2019 13:00 Terrein 3 6-4,3-6,12-14 
2788 Carin Canters - Annemie Sucaet Wendy Altmann - Karen De Roeck zo 24-02-2019 13:00 Terrein 5 4-6,2-6 
2791 Carin Canters - Annemie Sucaet Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 16-03-2019 14:30 Terrein 1 6-3,6-0 
2789 Carin Canters - Annemie Sucaet Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 23-03-2019 13:00 Terrein 4 7-5,0-6,10-3 
3593 inge offeciers - Ruth Bilsen Carin Canters - Annemie Sucaet zo 24-03-2019 14:30 Terrein 6 4-6,6-4,4-10 



Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
2853 carine celis - Ils Verschoren Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics zo 21-10-2018 14:30 Terrein 3 6-2,6-0 
3361 Christel Wouters - Marleen De Ridder Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics zo 28-10-2018 13:00 Terrein 5 7-5,6-3 
2807 Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics Carin Canters - Annemie Sucaet zo 04-11-2018 16:00 Terrein 5 1-6,1-6 
3219 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics zo 02-12-2018 14:30 Terrein 2 6-0,6-2 
4059 sigrid wouters - Hilde Crauwels Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics zo 06-01-2019 14:30 Terrein 3 6-1,6-3 
3602 inge offeciers - Ruth Bilsen Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics zo 13-01-2019 16:00 Terrein 2 6-2,6-2 
3207 Monique Meuris - Griet van der Velden Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics zo 27-01-2019 13:00 Terrein 2 4-6,4-6 
2976 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics vr 08-02-2019 20:30 Terrein 2 6-2,6-1 
3543 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics za 23-02-2019 19:00 Terrein 3 6-2,6-1 
3232 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics za 02-03-2019 17:30 Terrein 4 6-2,3-6,6-10 
2805 Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics Wendy Altmann - Karen De Roeck za 09-03-2019 13:00 Terrein 2 2-6,2-6 
2808 Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 10-03-2019 14:30 Terrein 3 4-6,6-2,0-10 
3051 renild daelemans - Rein Van Loock Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics za 16-03-2019 14:30 Terrein 6 6-2,6-0 
2809 Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 23-03-2019 14:30 Terrein 2 3-6,0-6 
2918 Ann Van de Velde - Petra Blomme Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics za 30-03-2019 13:00 Terrein 5 6-0,6-2 
2806 Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 30-03-2019 19:00 Terrein 2 0-6,0-6 



carine celis - Ils Verschoren
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3208 Monique Meuris - Griet van der Velden carine celis - Ils Verschoren zo 30-09-2018 13:00 Terrein 5 2-6,0-6 
3547 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES carine celis - Ils Verschoren zo 07-10-2018 19:00 Terrein 1 1-6,1-6 
3233 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe carine celis - Ils Verschoren za 20-10-2018 16:00 Terrein 4 2-6,1-6 
2853 carine celis - Ils Verschoren Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics zo 21-10-2018 14:30 Terrein 3 6-2,6-0 
2852 carine celis - Ils Verschoren Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 24-11-2018 14:30 Terrein 3 2-6,3-6 
2851 carine celis - Ils Verschoren Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 16-12-2018 14:30 Terrein 3 6-2,6-2 
2848 carine celis - Ils Verschoren Wendy Altmann - Karen De Roeck zo 06-01-2019 20:30 Terrein 3 2-6,4-6 
3052 renild daelemans - Rein Van Loock carine celis - Ils Verschoren za 26-01-2019 13:00 Terrein 2 7-5,6-2 
2977 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck carine celis - Ils Verschoren vr 01-02-2019 17:30 Terrein 2 3-6,2-6 
4063 sigrid wouters - Hilde Crauwels carine celis - Ils Verschoren zo 03-02-2019 13:00 Terrein 4 6-3,6-2 
3606 inge offeciers - Ruth Bilsen carine celis - Ils Verschoren za 09-02-2019 20:30 Terrein 3 0-6,1-6 
2850 carine celis - Ils Verschoren Carin Canters - Annemie Sucaet za 23-02-2019 13:00 Terrein 3 6-4,3-6,12-14 
2849 carine celis - Ils Verschoren Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 02-03-2019 20:30 Terrein 3 6-4,6-4 
3220 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh carine celis - Ils Verschoren za 16-03-2019 13:00 Terrein 3 6-2,6-3 
3363 Christel Wouters - Marleen De Ridder carine celis - Ils Verschoren zo 24-03-2019 13:00 Terrein 2 3-6,3-6 
2919 Ann Van de Velde - Petra Blomme carine celis - Ils Verschoren vr 12-04-2019 17:30 Terrein 1 3-6,5-7 



Ann Van de Velde - Petra Blomme
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3360 Christel Wouters - Marleen De Ridder Ann Van de Velde - Petra Blomme za 29-09-2018 13:00 Terrein 1 6-2,0-6,8-10 
4058 sigrid wouters - Hilde Crauwels Ann Van de Velde - Petra Blomme zo 11-11-2018 13:00 Terrein 5 7-5,7-5 
2913 Ann Van de Velde - Petra Blomme Wendy Altmann - Karen De Roeck za 17-11-2018 13:00 Terrein 4 4-6,3-6 
3542 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Ann Van de Velde - Petra Blomme zo 18-11-2018 16:00 Terrein 6 1-6,0-6 
3231 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Ann Van de Velde - Petra Blomme za 08-12-2018 13:00 Terrein 2 4-6,6-1,10-3 
2914 Ann Van de Velde - Petra Blomme Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 08-12-2018 17:30 Terrein 5 4-6,6-4,11-9 
2915 Ann Van de Velde - Petra Blomme Carin Canters - Annemie Sucaet zo 23-12-2018 16:00 Terrein 6 6-7,6-4,10-1 
3050 renild daelemans - Rein Van Loock Ann Van de Velde - Petra Blomme zo 30-12-2018 14:30 Terrein 5 6-2,6-4 
3601 inge offeciers - Ruth Bilsen Ann Van de Velde - Petra Blomme za 05-01-2019 13:00 Terrein 3 4-6,1-6 
2975 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck Ann Van de Velde - Petra Blomme vr 25-01-2019 17:30 Terrein 2 3-6,1-6 
2916 Ann Van de Velde - Petra Blomme Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 03-02-2019 14:30 Terrein 3 6-0,6-2 
2917 Ann Van de Velde - Petra Blomme Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt zo 10-02-2019 14:30 Terrein 2 6-4,5-7,7-10 
3218 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Ann Van de Velde - Petra Blomme zo 24-02-2019 14:30 Terrein 2 6-2,2-6,7-10 
3206 Monique Meuris - Griet van der Velden Ann Van de Velde - Petra Blomme zo 17-03-2019 13:00 Terrein 6 0-6,0-6 
2918 Ann Van de Velde - Petra Blomme Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics za 30-03-2019 13:00 Terrein 5 6-0,6-2 
2919 Ann Van de Velde - Petra Blomme carine celis - Ils Verschoren vr 12-04-2019 17:30 Terrein 1 3-6,5-7 



Lies Mortelmans - Olga Van Broeck
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3048 renild daelemans - Rein Van Loock Lies Mortelmans - Olga Van Broeck vr 19-10-2018 17:30 Terrein 2 6-0,7-6 
3229 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Lies Mortelmans - Olga Van Broeck za 10-11-2018 17:30 Terrein 1 6-7,6-1,10-6 
3204 Monique Meuris - Griet van der Velden Lies Mortelmans - Olga Van Broeck zo 11-11-2018 19:00 Terrein 1 2-6,1-6 
2971 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 01-12-2018 20:30 Terrein 3 6-4,6-3 
3598 inge offeciers - Ruth Bilsen Lies Mortelmans - Olga Van Broeck zo 02-12-2018 14:30 Terrein 4 5-7,3-6 
2972 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck Carin Canters - Annemie Sucaet vr 21-12-2018 17:30 Terrein 2 2-6,2-6 
3358 Christel Wouters - Marleen De Ridder Lies Mortelmans - Olga Van Broeck zo 30-12-2018 19:00 Terrein 1 6-3,6-7,10-12 
3540 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Lies Mortelmans - Olga Van Broeck za 05-01-2019 19:30 Terrein 2 5-7,2-6 
2970 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck Wendy Altmann - Karen De Roeck za 12-01-2019 13:00 Terrein 5 2-6,5-7 
2973 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 13-01-2019 20:30 Terrein 2 6-2,6-3 
4055 sigrid wouters - Hilde Crauwels Lies Mortelmans - Olga Van Broeck vr 18-01-2019 20:30 Terrein 2 6-4,4-6,10-5 
2975 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck Ann Van de Velde - Petra Blomme vr 25-01-2019 17:30 Terrein 2 3-6,1-6 
2977 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck carine celis - Ils Verschoren vr 01-02-2019 17:30 Terrein 2 3-6,2-6 
3216 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Lies Mortelmans - Olga Van Broeck zo 03-02-2019 14:30 Terrein 5 2-6,6-7 
2976 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics vr 08-02-2019 20:30 Terrein 2 6-2,6-1 
2974 Lies Mortelmans - Olga Van Broeck Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 30-03-2019 19:00 Terrein 5 1-6,0-6 



renild daelemans - Rein Van Loock
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4064 sigrid wouters - Hilde Crauwels renild daelemans - Rein Van Loock zo 07-10-2018 14:30 Terrein 3 5-7,6-4,10-8 
3048 renild daelemans - Rein Van Loock Lies Mortelmans - Olga Van Broeck vr 19-10-2018 17:30 Terrein 2 6-0,7-6 
3548 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES renild daelemans - Rein Van Loock za 03-11-2018 19:00 Terrein 3 1-6,2-6 
3045 renild daelemans - Rein Van Loock Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 17-11-2018 13:00 Terrein 1 6-0,6-2 
3047 renild daelemans - Rein Van Loock Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 25-11-2018 14:30 Terrein 3 6-0,4-6,8-10 
3209 Monique Meuris - Griet van der Velden renild daelemans - Rein Van Loock zo 02-12-2018 14:30 Terrein 3 0-6,0-6 
3364 Christel Wouters - Marleen De Ridder renild daelemans - Rein Van Loock zo 23-12-2018 14:30 Terrein 6 2-6,3-6 
3050 renild daelemans - Rein Van Loock Ann Van de Velde - Petra Blomme zo 30-12-2018 14:30 Terrein 5 6-2,6-4 
3046 renild daelemans - Rein Van Loock Carin Canters - Annemie Sucaet vr 11-01-2019 17:30 Terrein 2 6-3,6-4 
3044 renild daelemans - Rein Van Loock Wendy Altmann - Karen De Roeck za 19-01-2019 13:00 Terrein 1 6-4,4-6,6-10 
3052 renild daelemans - Rein Van Loock carine celis - Ils Verschoren za 26-01-2019 13:00 Terrein 2 7-5,6-2 
3234 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe renild daelemans - Rein Van Loock za 09-02-2019 20:30 Terrein 2 2-6,2-6 
3221 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh renild daelemans - Rein Van Loock za 16-02-2019 13:00 Terrein 2 6-3,6-4 
3607 inge offeciers - Ruth Bilsen renild daelemans - Rein Van Loock zo 10-03-2019 14:30 Terrein 5 3-6,4-6 
3051 renild daelemans - Rein Van Loock Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics za 16-03-2019 14:30 Terrein 6 6-2,6-0 
3049 renild daelemans - Rein Van Loock Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt zo 24-03-2019 14:30 Terrein 1 4-6,3-6 



Monique Meuris - Griet van der Velden
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3208 Monique Meuris - Griet van der Velden carine celis - Ils Verschoren zo 30-09-2018 13:00 Terrein 5 2-6,0-6 
3228 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Monique Meuris - Griet van der Velden zo 14-10-2018 16:00 Terrein 4 6-0,6-1 
3597 inge offeciers - Ruth Bilsen Monique Meuris - Griet van der Velden zo 21-10-2018 14:30 Terrein 5 6-2,6-3 
3199 Monique Meuris - Griet van der Velden Wendy Altmann - Karen De Roeck zo 28-10-2018 14:30 Terrein 5 0-6,0-6 
3202 Monique Meuris - Griet van der Velden Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 04-11-2018 14:30 Terrein 3 1-6,0-6 
3204 Monique Meuris - Griet van der Velden Lies Mortelmans - Olga Van Broeck zo 11-11-2018 19:00 Terrein 1 2-6,1-6 
3200 Monique Meuris - Griet van der Velden Liesbeth Bruin - Kris Dillen zo 25-11-2018 13:00 Terrein 5 2-6,1-6 
3209 Monique Meuris - Griet van der Velden renild daelemans - Rein Van Loock zo 02-12-2018 14:30 Terrein 3 0-6,0-6 
3205 Monique Meuris - Griet van der Velden Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt zo 09-12-2018 13:00 Terrein 4 1-6,1-6 
4054 sigrid wouters - Hilde Crauwels Monique Meuris - Griet van der Velden zo 23-12-2018 14:30 Terrein 3 6-1,6-1 
3215 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Monique Meuris - Griet van der Velden zo 06-01-2019 13:00 Terrein 3 6-0,6-1 
3201 Monique Meuris - Griet van der Velden Carin Canters - Annemie Sucaet zo 13-01-2019 17:30 Terrein 3 2-6,6-4,10-8 
3207 Monique Meuris - Griet van der Velden Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics zo 27-01-2019 13:00 Terrein 2 4-6,4-6 
3539 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Monique Meuris - Griet van der Velden zo 10-02-2019 19:00 Terrein 3 6-3,6-0 
3206 Monique Meuris - Griet van der Velden Ann Van de Velde - Petra Blomme zo 17-03-2019 13:00 Terrein 6 0-6,0-6 
3357 Christel Wouters - Marleen De Ridder Monique Meuris - Griet van der Velden zo 31-03-2019 16:00 Terrein 5 6-2,6-1 



Kristel Geens - Ilse Van den Bergh
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3219 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics zo 02-12-2018 14:30 Terrein 2 6-0,6-2 
3225 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Kristel Geens - Ilse Van den Bergh za 08-12-2018 16:00 Terrein 3 0-6,0-6 
3212 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Carin Canters - Annemie Sucaet za 15-12-2018 13:00 Terrein 4 6-3,6-1 
3211 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Liesbeth Bruin - Kris Dillen zo 16-12-2018 13:00 Terrein 6 6-1,6-4 
3215 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Monique Meuris - Griet van der Velden zo 06-01-2019 13:00 Terrein 3 6-0,6-1 
3210 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Wendy Altmann - Karen De Roeck za 26-01-2019 13:00 Terrein 6 2-6,3-6 
3594 inge offeciers - Ruth Bilsen Kristel Geens - Ilse Van den Bergh zo 27-01-2019 16:00 Terrein 2 5-7,3-6 
3216 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Lies Mortelmans - Olga Van Broeck zo 03-02-2019 14:30 Terrein 5 2-6,6-7 
3217 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 09-02-2019 16:00 Terrein 2 7-5,1-6,10-7 
3221 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh renild daelemans - Rein Van Loock za 16-02-2019 13:00 Terrein 2 6-3,6-4 
3218 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Ann Van de Velde - Petra Blomme zo 24-02-2019 14:30 Terrein 2 6-2,2-6,7-10 
3354 Christel Wouters - Marleen De Ridder Kristel Geens - Ilse Van den Bergh za 02-03-2019 13:00 Terrein 5 6-3,4-6,4-10 
4051 sigrid wouters - Hilde Crauwels Kristel Geens - Ilse Van den Bergh zo 10-03-2019 14:30 Terrein 4 6-7,6-2,7-10 
3220 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh carine celis - Ils Verschoren za 16-03-2019 13:00 Terrein 3 6-2,6-3 
3536 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Kristel Geens - Ilse Van den Bergh zo 17-03-2019 19:00 Terrein 1 0-6,0-6 
3213 Kristel Geens - Ilse Van den Bergh Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 31-03-2019 16:00 Terrein 4 6-4,6-0 



Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3604 inge offeciers - Ruth Bilsen Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe zo 07-10-2018 16:00 Terrein 1 7-5,6-2 
3228 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Monique Meuris - Griet van der Velden zo 14-10-2018 16:00 Terrein 4 6-0,6-1 
3222 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Wendy Altmann - Karen De Roeck za 20-10-2018 13:00 Terrein 2 0-6,3-6 
3233 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe carine celis - Ils Verschoren za 20-10-2018 16:00 Terrein 4 2-6,1-6 
3229 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Lies Mortelmans - Olga Van Broeck za 10-11-2018 17:30 Terrein 1 6-7,6-1,10-6 
3362 Christel Wouters - Marleen De Ridder Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe za 17-11-2018 17:30 Terrein 4 6-4,4-6,3-10 
3545 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe za 24-11-2018 19:00 Terrein 3 4-6,4-6 
3224 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Carin Canters - Annemie Sucaet za 01-12-2018 14:30 Terrein 3 4-6,6-3,10-5 
3231 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Ann Van de Velde - Petra Blomme za 08-12-2018 13:00 Terrein 2 4-6,6-1,10-3 
3225 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Kristel Geens - Ilse Van den Bergh za 08-12-2018 16:00 Terrein 3 0-6,0-6 
4061 sigrid wouters - Hilde Crauwels Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe zo 16-12-2018 13:00 Terrein 2 6-1,4-6,10-8 
3234 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe renild daelemans - Rein Van Loock za 09-02-2019 20:30 Terrein 2 2-6,2-6 
3232 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics za 02-03-2019 17:30 Terrein 4 6-2,3-6,6-10 
3230 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 09-03-2019 16:00 Terrein 5 6-7,3-6 
3226 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 24-03-2019 16:00 Terrein 6 6-0,6-0 
3223 Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 30-03-2019 20:30 Terrein 3 7-6,6-2 



Christel Wouters - Marleen De Ridder
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3360 Christel Wouters - Marleen De Ridder Ann Van de Velde - Petra Blomme za 29-09-2018 13:00 Terrein 1 6-2,0-6,8-10 
3361 Christel Wouters - Marleen De Ridder Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics zo 28-10-2018 13:00 Terrein 5 7-5,6-3 
3362 Christel Wouters - Marleen De Ridder Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe za 17-11-2018 17:30 Terrein 4 6-4,4-6,3-10 
3351 Christel Wouters - Marleen De Ridder Wendy Altmann - Karen De Roeck zo 25-11-2018 14:30 Terrein 2 3-6,6-3,8-10 
3364 Christel Wouters - Marleen De Ridder renild daelemans - Rein Van Loock zo 23-12-2018 14:30 Terrein 6 2-6,3-6 
3358 Christel Wouters - Marleen De Ridder Lies Mortelmans - Olga Van Broeck zo 30-12-2018 19:00 Terrein 1 6-3,6-7,10-12 
3352 Christel Wouters - Marleen De Ridder Liesbeth Bruin - Kris Dillen za 19-01-2019 20:30 Terrein 5 5-7,6-4,10-5 
3353 Christel Wouters - Marleen De Ridder Carin Canters - Annemie Sucaet za 09-02-2019 13:00 Terrein 5 7-6,1-6,10-6 
3605 inge offeciers - Ruth Bilsen Christel Wouters - Marleen De Ridder zo 17-02-2019 16:30 Terrein 2 2-6,3-6 
3355 Christel Wouters - Marleen De Ridder Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 24-02-2019 13:00 Terrein 2 6-2,6-2 
3354 Christel Wouters - Marleen De Ridder Kristel Geens - Ilse Van den Bergh za 02-03-2019 13:00 Terrein 5 6-3,4-6,4-10 
3546 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Christel Wouters - Marleen De Ridder zo 10-03-2019 19:00 Terrein 1 2-6,3-6 
3363 Christel Wouters - Marleen De Ridder carine celis - Ils Verschoren zo 24-03-2019 13:00 Terrein 2 3-6,3-6 
3357 Christel Wouters - Marleen De Ridder Monique Meuris - Griet van der Velden zo 31-03-2019 16:00 Terrein 5 6-2,6-1 
4062 sigrid wouters - Hilde Crauwels Christel Wouters - Marleen De Ridder vr 12-04-2019 21:00 Terrein 2 3-6,6-3,6-10 
3359 Christel Wouters - Marleen De Ridder Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 13-04-2019 13:00 Terrein 6 0-6,1-6 



Martine Valgaeren - INGRID SERVAES
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3547 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES carine celis - Ils Verschoren zo 07-10-2018 19:00 Terrein 1 1-6,1-6 
3535 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Carin Canters - Annemie Sucaet zo 21-10-2018 19:00 Terrein 1 3-6,3-6 
3534 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Liesbeth Bruin - Kris Dillen zo 28-10-2018 19:00 Terrein 3 6-7,0-6 
3548 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES renild daelemans - Rein Van Loock za 03-11-2018 19:00 Terrein 3 1-6,2-6 
3599 inge offeciers - Ruth Bilsen Martine Valgaeren - INGRID SERVAES zo 04-11-2018 14:30 Terrein 1 3-6,6-2,10-6 
3542 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Ann Van de Velde - Petra Blomme zo 18-11-2018 16:00 Terrein 6 1-6,0-6 
3545 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe za 24-11-2018 19:00 Terrein 3 4-6,4-6 
4056 sigrid wouters - Hilde Crauwels Martine Valgaeren - INGRID SERVAES zo 09-12-2018 19:00 Terrein 1 6-0,6-0 
3541 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 22-12-2018 19:00 Terrein 3 2-6,0-6 
3540 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Lies Mortelmans - Olga Van Broeck za 05-01-2019 19:30 Terrein 2 5-7,2-6 
3537 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 27-01-2019 19:00 Terrein 3 1-6,4-6 
3533 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Wendy Altmann - Karen De Roeck za 02-02-2019 20:30 Terrein 2 0-6,1-6 
3539 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Monique Meuris - Griet van der Velden zo 10-02-2019 19:00 Terrein 3 6-3,6-0 
3543 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics za 23-02-2019 19:00 Terrein 3 6-2,6-1 
3546 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Christel Wouters - Marleen De Ridder zo 10-03-2019 19:00 Terrein 1 2-6,3-6 
3536 Martine Valgaeren - INGRID SERVAES Kristel Geens - Ilse Van den Bergh zo 17-03-2019 19:00 Terrein 1 0-6,0-6 



inge offeciers - Ruth Bilsen
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3604 inge offeciers - Ruth Bilsen Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe zo 07-10-2018 16:00 Terrein 1 7-5,6-2 
3591 inge offeciers - Ruth Bilsen Wendy Altmann - Karen De Roeck za 20-10-2018 20:30 Terrein 5 2-6,6-7 
3597 inge offeciers - Ruth Bilsen Monique Meuris - Griet van der Velden zo 21-10-2018 14:30 Terrein 5 6-2,6-3 
3599 inge offeciers - Ruth Bilsen Martine Valgaeren - INGRID SERVAES zo 04-11-2018 14:30 Terrein 1 3-6,6-2,10-6 
4065 sigrid wouters - Hilde Crauwels inge offeciers - Ruth Bilsen zo 18-11-2018 14:30 Terrein 5 6-2,6-2 
3598 inge offeciers - Ruth Bilsen Lies Mortelmans - Olga Van Broeck zo 02-12-2018 14:30 Terrein 4 5-7,3-6 
3601 inge offeciers - Ruth Bilsen Ann Van de Velde - Petra Blomme za 05-01-2019 13:00 Terrein 3 4-6,1-6 
3602 inge offeciers - Ruth Bilsen Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics zo 13-01-2019 16:00 Terrein 2 6-2,6-2 
3594 inge offeciers - Ruth Bilsen Kristel Geens - Ilse Van den Bergh zo 27-01-2019 16:00 Terrein 2 5-7,3-6 
3606 inge offeciers - Ruth Bilsen carine celis - Ils Verschoren za 09-02-2019 20:30 Terrein 3 0-6,1-6 
3592 inge offeciers - Ruth Bilsen Liesbeth Bruin - Kris Dillen zo 10-02-2019 13:00 Terrein 3 4-6,6-2,9-11 
3595 inge offeciers - Ruth Bilsen Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 10-02-2019 16:00 Terrein 5 6-3,4-6,10-8 
3605 inge offeciers - Ruth Bilsen Christel Wouters - Marleen De Ridder zo 17-02-2019 16:30 Terrein 2 2-6,3-6 
3600 inge offeciers - Ruth Bilsen Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt zo 24-02-2019 14:30 Terrein 4 6-0,6-0 
3607 inge offeciers - Ruth Bilsen renild daelemans - Rein Van Loock zo 10-03-2019 14:30 Terrein 5 3-6,4-6 
3593 inge offeciers - Ruth Bilsen Carin Canters - Annemie Sucaet zo 24-03-2019 14:30 Terrein 6 4-6,6-4,4-10 



sigrid wouters - Hilde Crauwels
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4064 sigrid wouters - Hilde Crauwels renild daelemans - Rein Van Loock zo 07-10-2018 14:30 Terrein 3 5-7,6-4,10-8 
4048 sigrid wouters - Hilde Crauwels Wendy Altmann - Karen De Roeck za 10-11-2018 14:30 Terrein 4 1-6,3-6 
4058 sigrid wouters - Hilde Crauwels Ann Van de Velde - Petra Blomme zo 11-11-2018 13:00 Terrein 5 7-5,7-5 
4065 sigrid wouters - Hilde Crauwels inge offeciers - Ruth Bilsen zo 18-11-2018 14:30 Terrein 5 6-2,6-2 
4056 sigrid wouters - Hilde Crauwels Martine Valgaeren - INGRID SERVAES zo 09-12-2018 19:00 Terrein 1 6-0,6-0 
4061 sigrid wouters - Hilde Crauwels Ellen Vanschelstraete - Ineke Velghe zo 16-12-2018 13:00 Terrein 2 6-1,4-6,10-8 
4054 sigrid wouters - Hilde Crauwels Monique Meuris - Griet van der Velden zo 23-12-2018 14:30 Terrein 3 6-1,6-1 
4049 sigrid wouters - Hilde Crauwels Liesbeth Bruin - Kris Dillen zo 30-12-2018 13:00 Terrein 5 6-0,6-1 
4059 sigrid wouters - Hilde Crauwels Katleen Van den Eynde - Stip Stipanovics zo 06-01-2019 14:30 Terrein 3 6-1,6-3 
4055 sigrid wouters - Hilde Crauwels Lies Mortelmans - Olga Van Broeck vr 18-01-2019 20:30 Terrein 2 6-4,4-6,10-5 
4050 sigrid wouters - Hilde Crauwels Carin Canters - Annemie Sucaet zo 27-01-2019 13:00 Terrein 6 6-0,7-5 
4063 sigrid wouters - Hilde Crauwels carine celis - Ils Verschoren zo 03-02-2019 13:00 Terrein 4 6-3,6-2 
4051 sigrid wouters - Hilde Crauwels Kristel Geens - Ilse Van den Bergh zo 10-03-2019 14:30 Terrein 4 6-7,6-2,7-10 
4057 sigrid wouters - Hilde Crauwels Anneliese Van Houdt - Ariane Van Houdt za 16-03-2019 20:30 Terrein 2 6-3,6-4 
4052 sigrid wouters - Hilde Crauwels Lauranne Godts - Stephanie PIGEOLET zo 17-03-2019 13:00 Terrein 5 6-3,6-3 
4062 sigrid wouters - Hilde Crauwels Christel Wouters - Marleen De Ridder vr 12-04-2019 21:00 Terrein 2 3-6,6-3,6-10 


 
   © 2010-2012 't sas sitemap i.s.m. snelweb design