Inloggen
't Sas Winterdubbel Tornooi 2018-2019
 

 
 

Dubbel Gemengd 10

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
Gewonnen Sets # gewonnen
games
Verschil Sets Verschil Games
1 Alexandra Crauwels-Joris Meyfroot 16 17 33 207 31 133
2 Kenny Van Houtven-Ilse Van den Bergh 15 17 30 192 23 85
3 Wendy Altmann-Jimmy De Ruysscher 12 15 25 158 17 70
4 Inge Daelemans-Maarten Gebruers 12 16 26 175 17 73
5 Silke Reyserhove-Geoffrey Rockelť 11 16 23 164 13 45
6 Kurt Nagels-Martine Herz 10 16 21 168 9 54
7 Anneliese Van Houdt-Marcel Van Houdt 10 16 23 169 7 38
8 Lieven Diddens-Kristina Verhoye 9 16 20 156 4 21
9 Kato Gebruers-Alexander Jacobs 8 16 20 154 2 21
10 Karl Descamps-Rie Lauwereys 7 16 18 153 -2 10
11 Martine Oudermans-Marc Slachmuylders 5 16 13 122 -11 -37
12 Kim Dias-Hilde Fierens 5 16 11 111 -12 -55
13 Christel Nicasi-Herman Agemans 5 16 10 104 -14 -64
14 Ruth Bilsen-Dany Annys 4 15 8 79 -15 -76
15 Ben Vanroelen-Danielle Van Melle 3 16 7 77 -22 -105
16 NoŽlla Mudd-Victor Descamps 2 16 6 94 -22 -87
17 Ingrid Van den Bosch-Swa Van de Velde 2 16 4 51 -25 -126



wedstrijden


Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3695 Kurt Nagels - Martine Herz Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 07-10-2018 13:00 Terrein 2 7-5,4-6,9-11 
2940 Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 14-10-2018 13:00 Terrein 4 0-6,1-6 
3057 Inge Daelemans - Maarten Gebruers Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 21-10-2018 14:30 Terrein 4 7-5,1-6,10-6 
3335 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt za 03-11-2018 16:00 Terrein 4 7-6,7-6 
4472 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 04-11-2018 13:00 Terrein 2 6-4,6-3 
2982 Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 11-11-2018 13:00 Terrein 4 6-3,3-6,10-6 
4591 Kim Dias - Hilde Fierens Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt za 08-12-2018 20:30 Terrein 3 5-7,6-3,3-10 
4004 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt za 15-12-2018 16:00 Terrein 5 6-1,6-3 
2697 Ben Vanroelen - Danielle Van Melle Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 23-12-2018 13:00 Terrein 6 4-6,0-6 
3322 Karl Descamps - Rie Lauwereys Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt za 29-12-2018 20:30 Terrein 5 3-6,6-4,9-11 
2681 NoŽlla Mudd - Victor Descamps Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 30-12-2018 13:00 Terrein 3 6-7,3-6 
4412 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 03-02-2019 13:00 Terrein 5 6-7,6-3,10-6 
3858 Christel Nicasi - Herman Agemans Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt za 02-03-2019 16:00 Terrein 4 1-6,3-6 
3249 Kato Gebruers - Alexander Jacobs Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 17-03-2019 14:30 Terrein 3 7-5,5-7,7-10 
2727 Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt vr 29-03-2019 20:30 Terrein 2 0-6,0-6 
3889 Ruth Bilsen - Dany Annys Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt za 13-04-2019 16:00 Terrein 1 0-6,3-6 



NoŽlla Mudd - Victor Descamps
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3885 Ruth Bilsen - Dany Annys NoŽlla Mudd - Victor Descamps vr 05-10-2018 19:00 Terrein 2 3-6,7-5,10-4 
3248 Kato Gebruers - Alexander Jacobs NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 27-10-2018 14:30 Terrein 1 6-2,6-2 
3321 Karl Descamps - Rie Lauwereys NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 03-11-2018 13:00 Terrein 6 6-1,6-2 
4586 Kim Dias - Hilde Fierens NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 10-11-2018 19:00 Terrein 3 6-4,7-5 
4467 Lieven Diddens - Kristina Verhoye NoŽlla Mudd - Victor Descamps zo 11-11-2018 13:00 Terrein 3 6-2,6-2 
2726 Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 01-12-2018 14:30 Terrein 6 6-0,6-1 
2939 Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 22-12-2018 14:30 Terrein 2 3-6,2-6 
3693 Kurt Nagels - Martine Herz NoŽlla Mudd - Victor Descamps vr 28-12-2018 17:30 Terrein 2 6-2,6-1 
3334 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 29-12-2018 13:00 Terrein 4 6-2,6-3 
2681 NoŽlla Mudd - Victor Descamps Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 30-12-2018 13:00 Terrein 3 6-7,3-6 
3056 Inge Daelemans - Maarten Gebruers NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 12-01-2019 16:00 Terrein 2 6-0,6-1 
2981 Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 26-01-2019 20:30 Terrein 2 6-1,6-2 
2696 Ben Vanroelen - Danielle Van Melle NoŽlla Mudd - Victor Descamps zo 03-03-2019 13:00 Terrein 3 6-3,4-6,10-1 
3855 Christel Nicasi - Herman Agemans NoŽlla Mudd - Victor Descamps zo 10-03-2019 13:00 Terrein 4 6-3,6-3 
4000 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 23-03-2019 14:30 Terrein 3 6-1,6-0 
4408 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 30-03-2019 13:00 Terrein 6 4-6,6-7 



Ben Vanroelen - Danielle Van Melle
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4476 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Ben Vanroelen - Danielle Van Melle vr 28-09-2018 17:30 Terrein 2 6-1,6-0 
2942 Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 20-10-2018 14:30 Terrein 2 1-6,6-3,13-11 
3339 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 27-10-2018 13:00 Terrein 3 6-3,6-1 
2985 Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh Ben Vanroelen - Danielle Van Melle zo 04-11-2018 13:00 Terrein 4 6-0,6-2 
3893 Ruth Bilsen - Dany Annys Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 17-11-2018 14:30 Terrein 3 6-2,6-0 
2729 Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 22-12-2018 14:30 Terrein 5 6-0,6-1 
2697 Ben Vanroelen - Danielle Van Melle Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 23-12-2018 13:00 Terrein 6 4-6,0-6 
3699 Kurt Nagels - Martine Herz Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 05-01-2019 14:30 Terrein 4 6-4,6-3 
4416 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 19-01-2019 14:30 Terrein 3 6-3,5-7,10-12 
3326 Karl Descamps - Rie Lauwereys Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 02-03-2019 13:00 Terrein 4 7-5,4-6,4-10 
2696 Ben Vanroelen - Danielle Van Melle NoŽlla Mudd - Victor Descamps zo 03-03-2019 13:00 Terrein 3 6-3,4-6,10-1 
4008 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 09-03-2019 14:30 Terrein 5 6-2,6-3 
3253 Kato Gebruers - Alexander Jacobs Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 09-03-2019 20:30 Terrein 5 6-0,6-0 
4595 Kim Dias - Hilde Fierens Ben Vanroelen - Danielle Van Melle zo 17-03-2019 16:00 Terrein 5 6-2,6-1 
3061 Inge Daelemans - Maarten Gebruers Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 23-03-2019 14:30 Terrein 1 6-1,6-2 
3862 Christel Nicasi - Herman Agemans Ben Vanroelen - Danielle Van Melle zo 31-03-2019 13:00 Terrein 5 6-2,6-3 



Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4399 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher za 06-10-2018 14:30 Terrein 3 1-6,1-6 
3316 Karl Descamps - Rie Lauwereys Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher zo 21-10-2018 16:00 Terrein 3 3-6,6-7 
3328 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher vr 02-11-2018 20:30 Terrein 2 2-6,2-6 
3993 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher zo 18-11-2018 14:30 Terrein 1 6-2,6-7,5-10 
2936 Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher vr 30-11-2018 20:30 Terrein 2 0-6,0-6 
2726 Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 01-12-2018 14:30 Terrein 6 6-0,6-1 
4576 Kim Dias - Hilde Fierens Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher vr 21-12-2018 20:30 Terrein 2 1-6,2-6 
2729 Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 22-12-2018 14:30 Terrein 5 6-0,6-1 
2978 Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher zo 13-01-2019 16:00 Terrein 6 4-6,6-4,10-8 
3244 Kato Gebruers - Alexander Jacobs Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher zo 27-01-2019 16:00 Terrein 5 2-6,2-6 
3053 Inge Daelemans - Maarten Gebruers Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher zo 10-02-2019 17:30 Terrein 1 6-2,6-3 
4458 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher za 23-02-2019 17:30 Terrein 4 7-6,3-6,5-10 
3687 Kurt Nagels - Martine Herz Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher za 23-03-2019 14:30 Terrein 5 1-6,5-7 
3849 Christel Nicasi - Herman Agemans Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher zo 24-03-2019 19:00 Terrein 2 1-6,1-6 
2727 Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt vr 29-03-2019 20:30 Terrein 2 0-6,0-6 
3879 Ruth Bilsen - Dany Annys Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher      



Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
2940 Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 14-10-2018 13:00 Terrein 4 0-6,1-6 
2942 Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 20-10-2018 14:30 Terrein 2 1-6,6-3,13-11 
3698 Kurt Nagels - Martine Herz Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 21-10-2018 13:00 Terrein 2 6-0,6-0 
3325 Karl Descamps - Rie Lauwereys Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 28-10-2018 13:00 Terrein 2 6-1,6-0 
4415 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde za 03-11-2018 16:00 Terrein 2 6-2,6-0 
3861 Christel Nicasi - Herman Agemans Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 25-11-2018 16:00 Terrein 3 6-1,6-0 
2936 Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher vr 30-11-2018 20:30 Terrein 2 0-6,0-6 
4475 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 09-12-2018 13:00 Terrein 2 6-4,6-0 
2939 Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 22-12-2018 14:30 Terrein 2 3-6,2-6 
3338 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 06-01-2019 16:00 Terrein 3 6-0,6-3 
3252 Kato Gebruers - Alexander Jacobs Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde za 19-01-2019 13:00 Terrein 3 6-0,6-2 
3060 Inge Daelemans - Maarten Gebruers Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 27-01-2019 17:30 Terrein 2 6-2,6-2 
3892 Ruth Bilsen - Dany Annys Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde vr 08-02-2019 19:00 Terrein 2 6-3,6-2 
2984 Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde za 16-02-2019 16:00 Terrein 5 6-2,6-0 
4007 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 17-03-2019 14:30 Terrein 2 6-0,6-2 
4594 Kim Dias - Hilde Fierens Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 31-03-2019 13:00 Terrein 2 0-6,0-6 



Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
2985 Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh Ben Vanroelen - Danielle Van Melle zo 04-11-2018 13:00 Terrein 4 6-0,6-2 
2982 Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 11-11-2018 13:00 Terrein 4 6-3,3-6,10-6 
4592 Kim Dias - Hilde Fierens Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh zo 25-11-2018 16:00 Terrein 6 3-6,3-6 
4005 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 01-12-2018 14:30 Terrein 1 6-4,7-6 
3058 Inge Daelemans - Maarten Gebruers Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 05-01-2019 18:00 Terrein 2 3-6,4-6 
3323 Karl Descamps - Rie Lauwereys Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 12-01-2019 20:30 Terrein 2 4-6,3-6 
2978 Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher zo 13-01-2019 16:00 Terrein 6 4-6,6-4,10-8 
3859 Christel Nicasi - Herman Agemans Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 19-01-2019 14:30 Terrein 4 0-6,2-6 
4413 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh zo 20-01-2019 19:30 Terrein 2 1-6,1-6 
2981 Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 26-01-2019 20:30 Terrein 2 6-1,6-2 
2984 Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde za 16-02-2019 16:00 Terrein 5 6-2,6-0 
3250 Kato Gebruers - Alexander Jacobs Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 02-03-2019 17:30 Terrein 5 6-3,6-7,2-10 
4473 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 09-03-2019 13:00 Terrein 5 6-7,3-6 
3336 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 16-03-2019 14:30 Terrein 4 1-6,2-6 
3696 Kurt Nagels - Martine Herz Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh zo 24-03-2019 13:00 Terrein 4 3-6,4-6 
5359 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 13-04-2019 13:00 Terrein 2 7-5,6-3 
3890 Ruth Bilsen - Dany Annys Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh     0-6,0-6 



Inge Daelemans - Maarten Gebruers
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4402 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Inge Daelemans - Maarten Gebruers zo 07-10-2018 16:00 Terrein 4 1-6,4-6 
3880 Ruth Bilsen - Dany Annys Inge Daelemans - Maarten Gebruers vr 12-10-2018 19:00 Terrein 2 1-6,0-6 
3850 Christel Nicasi - Herman Agemans Inge Daelemans - Maarten Gebruers za 13-10-2018 14:30 Terrein 1 1-6,4-6 
3995 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Inge Daelemans - Maarten Gebruers za 20-10-2018 13:00 Terrein 3 6-3,6-2 
3057 Inge Daelemans - Maarten Gebruers Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 21-10-2018 14:30 Terrein 4 7-5,1-6,10-6 
3245 Kato Gebruers - Alexander Jacobs Inge Daelemans - Maarten Gebruers zo 04-11-2018 14:30 Terrein 2 0-6,6-4,10-6 
3329 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Inge Daelemans - Maarten Gebruers za 10-11-2018 13:00 Terrein 2 2-6,4-6 
4461 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Inge Daelemans - Maarten Gebruers za 17-11-2018 13:00 Terrein 5 1-6,3-6 
3317 Karl Descamps - Rie Lauwereys Inge Daelemans - Maarten Gebruers zo 25-11-2018 14:30 Terrein 1 4-6,7-6,17-15 
3058 Inge Daelemans - Maarten Gebruers Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 05-01-2019 18:00 Terrein 2 3-6,4-6 
3056 Inge Daelemans - Maarten Gebruers NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 12-01-2019 16:00 Terrein 2 6-0,6-1 
3060 Inge Daelemans - Maarten Gebruers Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 27-01-2019 17:30 Terrein 2 6-2,6-2 
3053 Inge Daelemans - Maarten Gebruers Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher zo 10-02-2019 17:30 Terrein 1 6-2,6-3 
4579 Kim Dias - Hilde Fierens Inge Daelemans - Maarten Gebruers zo 03-03-2019 14:30 Terrein 2 4-6,2-6 
3061 Inge Daelemans - Maarten Gebruers Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 23-03-2019 14:30 Terrein 1 6-1,6-2 
3688 Kurt Nagels - Martine Herz Inge Daelemans - Maarten Gebruers zo 31-03-2019 20:30 Terrein 3 4-6,6-7 



Kato Gebruers - Alexander Jacobs
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3690 Kurt Nagels - Martine Herz Kato Gebruers - Alexander Jacobs zo 14-10-2018 14:30 Terrein 3 6-2,6-2 
3997 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Kato Gebruers - Alexander Jacobs zo 21-10-2018 16:00 Terrein 1 6-3,7-5 
3248 Kato Gebruers - Alexander Jacobs NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 27-10-2018 14:30 Terrein 1 6-2,6-2 
3245 Kato Gebruers - Alexander Jacobs Inge Daelemans - Maarten Gebruers zo 04-11-2018 14:30 Terrein 2 0-6,6-4,10-6 
4582 Kim Dias - Hilde Fierens Kato Gebruers - Alexander Jacobs zo 11-11-2018 14:30 Terrein 4 5-7,6-4,10-8 
4404 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Kato Gebruers - Alexander Jacobs zo 13-01-2019 14:30 Terrein 3 2-6,6-4,10-8 
3252 Kato Gebruers - Alexander Jacobs Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde za 19-01-2019 13:00 Terrein 3 6-0,6-2 
3244 Kato Gebruers - Alexander Jacobs Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher zo 27-01-2019 16:00 Terrein 5 2-6,2-6 
3318 Karl Descamps - Rie Lauwereys Kato Gebruers - Alexander Jacobs za 02-02-2019 14:30 Terrein 4 6-1,3-6,3-10 
4463 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Kato Gebruers - Alexander Jacobs za 09-02-2019 19:00 Terrein 5 6-7,3-6 
3882 Ruth Bilsen - Dany Annys Kato Gebruers - Alexander Jacobs za 23-02-2019 14:30 Terrein 3 3-6,0-6 
3331 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Kato Gebruers - Alexander Jacobs za 02-03-2019 13:00 Terrein 6 6-4,6-3 
3250 Kato Gebruers - Alexander Jacobs Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 02-03-2019 17:30 Terrein 5 6-3,6-7,2-10 
3852 Christel Nicasi - Herman Agemans Kato Gebruers - Alexander Jacobs za 09-03-2019 14:30 Terrein 2 3-6,3-6 
3253 Kato Gebruers - Alexander Jacobs Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 09-03-2019 20:30 Terrein 5 6-0,6-0 
3249 Kato Gebruers - Alexander Jacobs Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 17-03-2019 14:30 Terrein 3 7-5,5-7,7-10 



Karl Descamps - Rie Lauwereys
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3330 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Karl Descamps - Rie Lauwereys zo 07-10-2018 14:30 Terrein 6 6-4,6-4 
3316 Karl Descamps - Rie Lauwereys Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher zo 21-10-2018 16:00 Terrein 3 3-6,6-7 
3325 Karl Descamps - Rie Lauwereys Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 28-10-2018 13:00 Terrein 2 6-1,6-0 
3321 Karl Descamps - Rie Lauwereys NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 03-11-2018 13:00 Terrein 6 6-1,6-2 
3881 Ruth Bilsen - Dany Annys Karl Descamps - Rie Lauwereys za 10-11-2018 16:00 Terrein 3 4-6,6-7 
4403 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Karl Descamps - Rie Lauwereys za 24-11-2018 19:00 Terrein 4 4-6,1-6 
3317 Karl Descamps - Rie Lauwereys Inge Daelemans - Maarten Gebruers zo 25-11-2018 14:30 Terrein 1 4-6,7-6,17-15 
3322 Karl Descamps - Rie Lauwereys Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt za 29-12-2018 20:30 Terrein 5 3-6,6-4,9-11 
3689 Kurt Nagels - Martine Herz Karl Descamps - Rie Lauwereys zo 30-12-2018 16:00 Terrein 4 6-4,6-1 
3323 Karl Descamps - Rie Lauwereys Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 12-01-2019 20:30 Terrein 2 4-6,3-6 
3996 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Karl Descamps - Rie Lauwereys zo 13-01-2019 14:30 Terrein 1 6-1,6-1 
3318 Karl Descamps - Rie Lauwereys Kato Gebruers - Alexander Jacobs za 02-02-2019 14:30 Terrein 4 6-1,3-6,3-10 
4580 Kim Dias - Hilde Fierens Karl Descamps - Rie Lauwereys za 23-02-2019 20:30 Terrein 5 1-6,1-6 
3326 Karl Descamps - Rie Lauwereys Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 02-03-2019 13:00 Terrein 4 7-5,4-6,4-10 
3851 Christel Nicasi - Herman Agemans Karl Descamps - Rie Lauwereys za 30-03-2019 16:00 Terrein 3 5-7,6-4,10-8 
4462 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Karl Descamps - Rie Lauwereys vr 05-04-2019 19:00 Terrein 1 6-4,4-6,3-10 



Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3330 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Karl Descamps - Rie Lauwereys zo 07-10-2018 14:30 Terrein 6 6-4,6-4 
4471 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť za 13-10-2018 13:00 Terrein 6 6-4,3-6,10-5 
4590 Kim Dias - Hilde Fierens Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť zo 21-10-2018 14:30 Terrein 1 5-7,0-6 
3339 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 27-10-2018 13:00 Terrein 3 6-3,6-1 
3328 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher vr 02-11-2018 20:30 Terrein 2 2-6,2-6 
3335 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt za 03-11-2018 16:00 Terrein 4 7-6,7-6 
3329 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Inge Daelemans - Maarten Gebruers za 10-11-2018 13:00 Terrein 2 2-6,4-6 
3857 Christel Nicasi - Herman Agemans Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť zo 11-11-2018 13:00 Terrein 2 1-6,2-6 
4411 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť za 17-11-2018 13:00 Terrein 6 2-6,0-6 
3334 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 29-12-2018 13:00 Terrein 4 6-2,6-3 
4003 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť za 05-01-2019 13:00 Terrein 5 6-2,6-3 
3338 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 06-01-2019 16:00 Terrein 3 6-0,6-3 
3694 Kurt Nagels - Martine Herz Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť za 09-02-2019 13:00 Terrein 6 3-6,6-7 
3888 Ruth Bilsen - Dany Annys Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť vr 15-02-2019 19:00 Terrein 2 3-6,1-6 
3331 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Kato Gebruers - Alexander Jacobs za 02-03-2019 13:00 Terrein 6 6-4,6-3 
3336 Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 16-03-2019 14:30 Terrein 4 1-6,2-6 



Kurt Nagels - Martine Herz
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4001 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Kurt Nagels - Martine Herz zo 30-09-2018 14:30 Terrein 3 6-3,6-2 
3695 Kurt Nagels - Martine Herz Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 07-10-2018 13:00 Terrein 2 7-5,4-6,9-11 
3690 Kurt Nagels - Martine Herz Kato Gebruers - Alexander Jacobs zo 14-10-2018 14:30 Terrein 3 6-2,6-2 
3698 Kurt Nagels - Martine Herz Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 21-10-2018 13:00 Terrein 2 6-0,6-0 
3693 Kurt Nagels - Martine Herz NoŽlla Mudd - Victor Descamps vr 28-12-2018 17:30 Terrein 2 6-2,6-1 
3689 Kurt Nagels - Martine Herz Karl Descamps - Rie Lauwereys zo 30-12-2018 16:00 Terrein 4 6-4,6-1 
3699 Kurt Nagels - Martine Herz Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 05-01-2019 14:30 Terrein 4 6-4,6-3 
3694 Kurt Nagels - Martine Herz Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť za 09-02-2019 13:00 Terrein 6 3-6,6-7 
4587 Kim Dias - Hilde Fierens Kurt Nagels - Martine Herz zo 10-02-2019 13:00 Terrein 2 3-6,1-6 
4468 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Kurt Nagels - Martine Herz zo 17-02-2019 15:00 Terrein 6 3-6,3-6 
4409 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Kurt Nagels - Martine Herz za 23-02-2019 13:00 Terrein 5 2-6,2-6 
3856 Christel Nicasi - Herman Agemans Kurt Nagels - Martine Herz za 23-02-2019 14:30 Terrein 4 1-6,1-6 
3687 Kurt Nagels - Martine Herz Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher za 23-03-2019 14:30 Terrein 5 1-6,5-7 
3696 Kurt Nagels - Martine Herz Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh zo 24-03-2019 13:00 Terrein 4 3-6,4-6 
3688 Kurt Nagels - Martine Herz Inge Daelemans - Maarten Gebruers zo 31-03-2019 20:30 Terrein 3 4-6,6-7 
3886 Ruth Bilsen - Dany Annys Kurt Nagels - Martine Herz za 13-04-2019 13:00 Terrein 1 3-6,2-6 



Christel Nicasi - Herman Agemans
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3850 Christel Nicasi - Herman Agemans Inge Daelemans - Maarten Gebruers za 13-10-2018 14:30 Terrein 1 1-6,4-6 
3857 Christel Nicasi - Herman Agemans Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť zo 11-11-2018 13:00 Terrein 2 1-6,2-6 
3861 Christel Nicasi - Herman Agemans Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 25-11-2018 16:00 Terrein 3 6-1,6-0 
4002 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Christel Nicasi - Herman Agemans zo 02-12-2018 13:00 Terrein 2 6-3,6-2 
4588 Kim Dias - Hilde Fierens Christel Nicasi - Herman Agemans zo 09-12-2018 16:00 Terrein 4 6-2,7-6 
4410 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Christel Nicasi - Herman Agemans za 22-12-2018 14:30 Terrein 1 6-7,6-3,5-10 
3859 Christel Nicasi - Herman Agemans Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 19-01-2019 14:30 Terrein 4 0-6,2-6 
3887 Ruth Bilsen - Dany Annys Christel Nicasi - Herman Agemans za 23-02-2019 13:00 Terrein 4 6-2,6-2 
3856 Christel Nicasi - Herman Agemans Kurt Nagels - Martine Herz za 23-02-2019 14:30 Terrein 4 1-6,1-6 
3858 Christel Nicasi - Herman Agemans Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt za 02-03-2019 16:00 Terrein 4 1-6,3-6 
3852 Christel Nicasi - Herman Agemans Kato Gebruers - Alexander Jacobs za 09-03-2019 14:30 Terrein 2 3-6,3-6 
3855 Christel Nicasi - Herman Agemans NoŽlla Mudd - Victor Descamps zo 10-03-2019 13:00 Terrein 4 6-3,6-3 
4469 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Christel Nicasi - Herman Agemans za 23-03-2019 17:30 Terrein 5 6-2,6-4 
3849 Christel Nicasi - Herman Agemans Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher zo 24-03-2019 19:00 Terrein 2 1-6,1-6 
3851 Christel Nicasi - Herman Agemans Karl Descamps - Rie Lauwereys za 30-03-2019 16:00 Terrein 3 5-7,6-4,10-8 
3862 Christel Nicasi - Herman Agemans Ben Vanroelen - Danielle Van Melle zo 31-03-2019 13:00 Terrein 5 6-2,6-3 



Ruth Bilsen - Dany Annys
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
3885 Ruth Bilsen - Dany Annys NoŽlla Mudd - Victor Descamps vr 05-10-2018 19:00 Terrein 2 3-6,7-5,10-4 
3880 Ruth Bilsen - Dany Annys Inge Daelemans - Maarten Gebruers vr 12-10-2018 19:00 Terrein 2 1-6,0-6 
3881 Ruth Bilsen - Dany Annys Karl Descamps - Rie Lauwereys za 10-11-2018 16:00 Terrein 3 4-6,6-7 
3893 Ruth Bilsen - Dany Annys Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 17-11-2018 14:30 Terrein 3 6-2,6-0 
4459 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Ruth Bilsen - Dany Annys za 22-12-2018 19:00 Terrein 5 6-1,6-3 
4400 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Ruth Bilsen - Dany Annys vr 01-02-2019 19:00 Terrein 2 6-0,6-0 
3892 Ruth Bilsen - Dany Annys Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde vr 08-02-2019 19:00 Terrein 2 6-3,6-2 
3888 Ruth Bilsen - Dany Annys Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť vr 15-02-2019 19:00 Terrein 2 3-6,1-6 
3887 Ruth Bilsen - Dany Annys Christel Nicasi - Herman Agemans za 23-02-2019 13:00 Terrein 4 6-2,6-2 
3882 Ruth Bilsen - Dany Annys Kato Gebruers - Alexander Jacobs za 23-02-2019 14:30 Terrein 3 3-6,0-6 
3994 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Ruth Bilsen - Dany Annys zo 03-03-2019 13:00 Terrein 6 6-0,6-0 
4577 Kim Dias - Hilde Fierens Ruth Bilsen - Dany Annys vr 08-03-2019 19:00 Terrein 2 6-1,6-2 
3886 Ruth Bilsen - Dany Annys Kurt Nagels - Martine Herz za 13-04-2019 13:00 Terrein 1 3-6,2-6 
3889 Ruth Bilsen - Dany Annys Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt za 13-04-2019 16:00 Terrein 1 0-6,3-6 
3879 Ruth Bilsen - Dany Annys Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher      
3890 Ruth Bilsen - Dany Annys Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh     0-6,0-6 



Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4001 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Kurt Nagels - Martine Herz zo 30-09-2018 14:30 Terrein 3 6-3,6-2 
3995 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Inge Daelemans - Maarten Gebruers za 20-10-2018 13:00 Terrein 3 6-3,6-2 
3997 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Kato Gebruers - Alexander Jacobs zo 21-10-2018 16:00 Terrein 1 6-3,7-5 
3993 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher zo 18-11-2018 14:30 Terrein 1 6-2,6-7,5-10 
4005 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 01-12-2018 14:30 Terrein 1 6-4,7-6 
4002 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Christel Nicasi - Herman Agemans zo 02-12-2018 13:00 Terrein 2 6-3,6-2 
4004 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt za 15-12-2018 16:00 Terrein 5 6-1,6-3 
4003 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť za 05-01-2019 13:00 Terrein 5 6-2,6-3 
3996 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Karl Descamps - Rie Lauwereys zo 13-01-2019 14:30 Terrein 1 6-1,6-1 
4401 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot zo 27-01-2019 14:30 Terrein 3 1-6,1-6 
4578 Kim Dias - Hilde Fierens Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot za 02-02-2019 16:00 Terrein 3 0-6,0-6 
4460 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot zo 03-02-2019 16:00 Terrein 3 1-6,2-6 
3994 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Ruth Bilsen - Dany Annys zo 03-03-2019 13:00 Terrein 6 6-0,6-0 
4008 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 09-03-2019 14:30 Terrein 5 6-2,6-3 
4007 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 17-03-2019 14:30 Terrein 2 6-0,6-2 
4000 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 23-03-2019 14:30 Terrein 3 6-1,6-0 
5359 Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 13-04-2019 13:00 Terrein 2 7-5,6-3 



Martine Oudermans - Marc Slachmuylders
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4399 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher za 06-10-2018 14:30 Terrein 3 1-6,1-6 
4402 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Inge Daelemans - Maarten Gebruers zo 07-10-2018 16:00 Terrein 4 1-6,4-6 
4589 Kim Dias - Hilde Fierens Martine Oudermans - Marc Slachmuylders zo 28-10-2018 14:30 Terrein 4 6-7,2-6 
4415 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde za 03-11-2018 16:00 Terrein 2 6-2,6-0 
4411 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť za 17-11-2018 13:00 Terrein 6 2-6,0-6 
4403 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Karl Descamps - Rie Lauwereys za 24-11-2018 19:00 Terrein 4 4-6,1-6 
4410 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Christel Nicasi - Herman Agemans za 22-12-2018 14:30 Terrein 1 6-7,6-3,5-10 
4470 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Martine Oudermans - Marc Slachmuylders zo 06-01-2019 13:00 Terrein 4 6-7,6-3,10-4 
4404 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Kato Gebruers - Alexander Jacobs zo 13-01-2019 14:30 Terrein 3 2-6,6-4,10-8 
4416 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Ben Vanroelen - Danielle Van Melle za 19-01-2019 14:30 Terrein 3 6-3,5-7,10-12 
4413 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh zo 20-01-2019 19:30 Terrein 2 1-6,1-6 
4401 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot zo 27-01-2019 14:30 Terrein 3 1-6,1-6 
4400 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Ruth Bilsen - Dany Annys vr 01-02-2019 19:00 Terrein 2 6-0,6-0 
4412 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 03-02-2019 13:00 Terrein 5 6-7,6-3,10-6 
4409 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders Kurt Nagels - Martine Herz za 23-02-2019 13:00 Terrein 5 2-6,2-6 
4408 Martine Oudermans - Marc Slachmuylders NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 30-03-2019 13:00 Terrein 6 4-6,6-7 



Lieven Diddens - Kristina Verhoye
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4476 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Ben Vanroelen - Danielle Van Melle vr 28-09-2018 17:30 Terrein 2 6-1,6-0 
4471 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť za 13-10-2018 13:00 Terrein 6 6-4,3-6,10-5 
4472 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt zo 04-11-2018 13:00 Terrein 2 6-4,6-3 
4467 Lieven Diddens - Kristina Verhoye NoŽlla Mudd - Victor Descamps zo 11-11-2018 13:00 Terrein 3 6-2,6-2 
4461 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Inge Daelemans - Maarten Gebruers za 17-11-2018 13:00 Terrein 5 1-6,3-6 
4581 Kim Dias - Hilde Fierens Lieven Diddens - Kristina Verhoye zo 02-12-2018 13:00 Terrein 6 4-6,1-6 
4475 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 09-12-2018 13:00 Terrein 2 6-4,6-0 
4459 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Ruth Bilsen - Dany Annys za 22-12-2018 19:00 Terrein 5 6-1,6-3 
4470 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Martine Oudermans - Marc Slachmuylders zo 06-01-2019 13:00 Terrein 4 6-7,6-3,10-4 
4460 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot zo 03-02-2019 16:00 Terrein 3 1-6,2-6 
4463 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Kato Gebruers - Alexander Jacobs za 09-02-2019 19:00 Terrein 5 6-7,3-6 
4468 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Kurt Nagels - Martine Herz zo 17-02-2019 15:00 Terrein 6 3-6,3-6 
4458 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher za 23-02-2019 17:30 Terrein 4 7-6,3-6,5-10 
4473 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh za 09-03-2019 13:00 Terrein 5 6-7,3-6 
4469 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Christel Nicasi - Herman Agemans za 23-03-2019 17:30 Terrein 5 6-2,6-4 
4462 Lieven Diddens - Kristina Verhoye Karl Descamps - Rie Lauwereys vr 05-04-2019 19:00 Terrein 1 6-4,4-6,3-10 



Kim Dias - Hilde Fierens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4590 Kim Dias - Hilde Fierens Silke Reyserhove - Geoffrey Rockelť zo 21-10-2018 14:30 Terrein 1 5-7,0-6 
4589 Kim Dias - Hilde Fierens Martine Oudermans - Marc Slachmuylders zo 28-10-2018 14:30 Terrein 4 6-7,2-6 
4586 Kim Dias - Hilde Fierens NoŽlla Mudd - Victor Descamps za 10-11-2018 19:00 Terrein 3 6-4,7-5 
4582 Kim Dias - Hilde Fierens Kato Gebruers - Alexander Jacobs zo 11-11-2018 14:30 Terrein 4 5-7,6-4,10-8 
4592 Kim Dias - Hilde Fierens Kenny Van Houtven - Ilse Van den Bergh zo 25-11-2018 16:00 Terrein 6 3-6,3-6 
4581 Kim Dias - Hilde Fierens Lieven Diddens - Kristina Verhoye zo 02-12-2018 13:00 Terrein 6 4-6,1-6 
4591 Kim Dias - Hilde Fierens Anneliese Van Houdt - Marcel Van Houdt za 08-12-2018 20:30 Terrein 3 5-7,6-3,3-10 
4588 Kim Dias - Hilde Fierens Christel Nicasi - Herman Agemans zo 09-12-2018 16:00 Terrein 4 6-2,7-6 
4576 Kim Dias - Hilde Fierens Wendy Altmann - Jimmy De Ruysscher vr 21-12-2018 20:30 Terrein 2 1-6,2-6 
4578 Kim Dias - Hilde Fierens Alexandra Crauwels - Joris Meyfroot za 02-02-2019 16:00 Terrein 3 0-6,0-6 
4587 Kim Dias - Hilde Fierens Kurt Nagels - Martine Herz zo 10-02-2019 13:00 Terrein 2 3-6,1-6 
4580 Kim Dias - Hilde Fierens Karl Descamps - Rie Lauwereys za 23-02-2019 20:30 Terrein 5 1-6,1-6 
4579 Kim Dias - Hilde Fierens Inge Daelemans - Maarten Gebruers zo 03-03-2019 14:30 Terrein 2 4-6,2-6 
4577 Kim Dias - Hilde Fierens Ruth Bilsen - Dany Annys vr 08-03-2019 19:00 Terrein 2 6-1,6-2 
4595 Kim Dias - Hilde Fierens Ben Vanroelen - Danielle Van Melle zo 17-03-2019 16:00 Terrein 5 6-2,6-1 
4594 Kim Dias - Hilde Fierens Ingrid Van den Bosch - Swa Van de Velde zo 31-03-2019 13:00 Terrein 2 0-6,0-6 


 
   © 2010-2012 't sas sitemap i.s.m. snelweb design